Magnetic Lash Fiyatı, Manyetik Kirpik Fiyatı, Kaç Lira

Magnetic Lash Fiyatı

Magnetic lash fiyatı hakkında bilgi almak isteyenler için hazırladığımız bu sayfada manyetik kirpik fiyatı, kampanyaları ve hediyeleri nelerdir ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz.

1 kutu magnetic lash fiyatı 39 Türk Lirasıdır. 10 Lira da kargo ücreti yer alır.
2 kutu manyetik kirpik fiyatı 69 Türk Lirası olup tekrar 10 lira ayrıyeten kargo ücreti vardır.
3 kutu mıknatıslı kirpik fiyatı 89 liradır. Tekrar 10 lira kargo ücreti alınır. Yani toplam 99 liraya gelmedir.

4 kutu magnetic lash fiyatı 109 Türk lirası olup yanında 49 liralık makyaj temizleme suyu hediye edildiği gibi birde kargo ücretsizdir.

Magnetic lash kampanya fiyatlarımız yukarıdaki gibi olup bu fiyatlar sabit fiyatlardır. Bu fiyatların aşağısında satılan magnetic lash by bubbly ürünleri sahtedir.

manyetik kirpik kampanya

Manyetik kirpik fiyatlarından da anlaşılacağı gibi 1,2,3 kutu alımlarda kargo ücreti alınırken 4 adet alımlarda kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir. Ayrıca 4 adet aldığınızda sizlere magne wash adlı temizleme suyu hediye olarak gönderilmektedir.

Not: Bazen tarafımıza 1 adet ya da 1 kutu da sadece bir göz için mi ürün var diye sorulmaktadır. Değerli müşterilerimiz 1 kutu da bir çift göz için manyetik kirpik yer alır. Yani 1 kutu aldığınızda hem sağ hem de sol kirpiğiniz için ürün gönderilir.

En uygun fiyat ve kampanyalarla sitemizden bu takma kirpikleri temin edebilirsiniz. Takılıp çıkarılabilen, kullanım süresi uzun olan, istediğiniz zaman takabileceğiniz mıknatıslı takma kirpikler çok uygun kampanyalarla sitemizde.

Ayrıca birden fazla alımlarınızda istediğiniz ürün tipini seçebilirsiniz. Örneğin 3 adet aldınız her birini ayrı ayrı yoğunluktaki kirpiklerden seçebilirsiniz. Zaten sipariş sayfasına girdiğinizde kaç adet seçerseniz ona göre ürün tipi seçeneği çıkıp size sistem seçenek görsel olarak seçenek sunmaktadır. Seçtiğiniz seçenekler sizler gönderilecektir.

Bu sayfamızda sizlere manyetik kirpik fiyatı, mıknatıslı kirpik fiyatı, magnetic lash fiyatı, kampanya, en uygun fiyat, hediye, ücretsiz kargo gibi bilgiler verilmiştir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her türlü bilgi alış verişinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Manyetik kirpik, mıknatıslı kirpik, magnetic lash nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı, nerede satılır, satış yeri, orjinal, kullananlar, kullanımı, temizliği, satın al, sipariş ver hepsi magnetic lash Türkiye'de.