Magnetic Lash (Manyetik Kirpik) Kullanımı, Nasıl Kullanılır

Magnetic lash kullanımı

Manyetik kirpik kullanımı hakkında bilgi verecek olursak kullanımı oldukça basittir. Öncelikle ürün 2 parçadan oluşur. Alt ve üst kirpiklerden oluşmaktadır. İlk olarak üst kirpiği kirpiğinizin üstüne getirerek takınız. İkinci aşama da ise alt kirpiği aşağıda yer alan görsel gibi tutup daha önce taktığınız üst kirpiğin altına denk gelecek şekilde yapıştırınız. İşte magnetic lash nasıl kullanılır sorusunun cevabı bu kadar basittir. Manyetik kirpik nasıl takılır sorusunun cevabı aşağıda görsel olarak da verilmiştir.

Magne Wash Kullanımı

4 adet alımlarda hediye olarak verilen magne wash temizleme suyu hem magnetic lash kullanımı yaptıktan sonra manyetik kirpikleri temizlemeye hem de göz makyajını temizlemeye yardımcı olan bir üründür. İçeriğinde argan yağı vardır.

Magnetic lash temizliği: Saklama kutusu içerisine temizleme suyu olan magne wash dökünüz kirpikleri 5 dakika kadar koyup bekletiniz. Daha sonra suyu dökünüz.

Göz Makyajı Temizliği: Bir pamuk üzerine biraz magne wash damlatınız ve daha sonra göz etrafındaki makyajı temizleyiniz.

Uyarılar

Ürünü kullanırken kullanma talimatlarına uyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerlere saklaynız.
Ürün hijyenine dikkat ediniz.

Bu sayfada sizlere magnetic lash (manyetik kirpik) nasıl takılır, kullanımı, nasıl kullanılır ile ilgili kısa bilgiler verdik. Aklınıza takılan şeyler varsa bizi arayabilirsiniz.

  1. müyesser

    27 Nisan 2018

    merhaba,yarım kirpik modeliniz varmı?

  2. admin

    30 Nisan 2018

    1-2-3 numaralı ürünler yarım kirpiktir.

Yorum Yazın

Manyetik kirpik, mıknatıslı kirpik, magnetic lash nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı, nerede satılır, satış yeri, orjinal, kullananlar, kullanımı, temizliği, satın al, sipariş ver hepsi magnetic lash Türkiye'de.