Magnetic Lash Mıknatıslı Takma Kirpik

Mıknatıslı Takma Kirpik

Magnetic lash mıknatıslı takma kirpik resmi satış sitesi içerisinde yer almaktasınız. 39 liradan satılan bu ürün kirpiklerin daha dolgun görünmesine yardımcı olur. Takılır ve çıkarılır olan bu ürün 300 defaya kadar kullanıbilir bir üründür. Yani ürün tek kullanımlık bir ürün değildir. Magnetic lash mıknatıslı takma kirpik 4 model olarak üretilmiştir. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Mıknatıslı takma kirpik, içerisindeki mknatıs sayesin gün boyu rahat bir kullanım sağlar. Son derece kullay kullanımı olan magnetic lash mıknatıslı takma kirpik nasıl takılır ile ilglii detaylı bilgi sitemizin menüsünde yer alan kullanım sayfasında yer almaktadır.

Mıknatıslı Takma Kirpik Fiyatı

1 kutu mıknatıslı takma kirpik fiyatı 39 lira, 2 kutu magnetic lash mıknatıslı takma kirpik fiyatı 69 lira ve kargo ücreti olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlar üzerinden sitemiz üzerinden alış veriş yapabilirsiniz.

Magnetic Lash Mıknatıslı Takma Kirpik İçeriği

1 kutu mıknatıslı takma kirpik içeriğinde 4 parça yer alır. Bunlar sol göz için alt ve üst kirpikler, sağ göz için alt ve üst kirpikler yer alır. Yani 1 kutuda bir çift göz için takma kirpik yer almaktadır. Özel siyah ipek iplikten üretilen bu ürün son derece sade bir görünüm sergilemektedir. Daha gösterişli bir kirpik isteyenler ise modeller içerisinde yer alan no:4 ultra yoğun ürün tipini seçerek gösterişli takma kirpik takabilirler.

Magnetic Lash Mıknatıslı Takma Kirpik Kullananlar, Yorumlar

Mıknatıslı takma kirpik kullananların görüşleri ve önerilini bulunduğunuz sayfa altından yapabileceğiniz gibi ortak magnetic lash mıknatıslı kirpik kullananlar sayfasına sitemiz üzerinde yer alan kullanıcı yorumları sayfasını ziyaret ederek okuyabilirsiniz. 2017 senesinin en çok tercih edilen manyetik kirpiği hakkındaki yorumları okumak isterseniz hemen sayfayı aşağı kaydırarak yorumları görmeye başlayabilirsiniz.

Nasıl Temizlenir
4 adet alımlarda hediye edilen magne wash ile kirpikleri kullandıktan sonra saklama kabı içerisinde 5 dk bekleterek mıknatıslı takma kirpik temizlliğini yapabilirsiniz. Bu tür ürünlerin hijyen koşullarına dikkat etmeniz önerilmektedir.

Kapıda Ödeme ile Alabilir Miyim?
Magnetic lash manyetik takma kirpik ürününü kapıda ödeme ile alabilirsiniz. Alırken bunu bize belirtmeniz yeterli olacaktır. Kapıda ödeme olarak alırken tek çekim kart ile de almanız mümkündür.

Özellikleri itibari ile hafif, takılıp çıkarılabilir olması, kaliteli malzemeden üretilmesi nedeni ile tercih edilen bu ürünü kampanyalı fiyattan şimdi alabilirsiniz. 4 adet alımlarda temizleme suyu hediyelidir. 4 adet alırsanız hediyenizi istemeyi unutmayınız.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herkese İyi günler dileriz.

 

  1. ayse

    27 Ekim 2017

    Siparişim gelecekmi acaba

  2. admin

    27 Ekim 2017

    Ürününüz gelmediyse bir aranma talebinde bulununuz. Arkadaşlarımız size yardımcı olacaktırlar.

Yorum Yazın

Manyetik kirpik, mıknatıslı kirpik, magnetic lash nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı, nerede satılır, satış yeri, orjinal, kullananlar, kullanımı, temizliği, satın al, sipariş ver hepsi magnetic lash Türkiye'de.