Magnetic Lash Modelleri, Çeşitleri, Tipleri

Magnetic Lash Modelleri

Magnetic lash çeşitleri 4 adet farklı tasarımdan oluşmaktadır. Bunlar no1, no2, no3 ve no4 olarak ayrılmaktadır.

Bir başka ismiyle az yoğun, orta yoğun, çok yoğun ve ultra yoğun olarak da bilinmektedir. Her birinin kutusu aynı fiyattır. Kişiler ihtiyacı ve zevkleri doğrultusunda istediği magnetic lash tiplerini seçebilirler.

Magnetic Lash No1 Az Yoğun Modeli

Magnetic lash tiplerinin ilk modeli olan magnetic lash az yoğun serinin en çok tercih edilen modelidir. Tabi ki bunun en büyük sebebi doğal görünümünden dolayı günlük yaşamda kullanılmasıdır.

Magnetic Lash No:2 Orta Yoğun

Magnetic lash modellerinin 2. serisi orta yoğun modeli de no1 ürününe göre daha uzun olması ile öne çıkmaktadır. Bu model de günlük yaşamda kullanılabilir. Daha uzun kirpik deneyimi sizlere sunmaktadır.

Magnetic Lash No:3 Çok Yoğun

Magnetic lash tiplerinden 3. ürün olan magnetic lash no3 çok yoğun isimli model 1 ve 2 numaralı ürünlere göre daha yoğun ve daha uzun bir manyetik kirpik olma özelliğine sahiptir. Tabiri caizse ok gibi kirpik sevenler için muhteşem bir tasarım özelliği göstermektedir.

Magnetic Lash No4 Ultra Yoğun

Magnetic lash çeşitleri içerisinde son tasarım olan no:4 ultra yoğun ürünü diğer modellere göre daha gösterişli, dikkat çekici bir tasarımdır. Daha çok özel günler için tercih edilebilir. Diğer 3 modelden en büyük farkı tüm gözü kaplaması ve çift mıknatıslı olmasıdır.

Birden fazla ürün seçimi yaptığınızda manyetik kirpik çeşitlerinden istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Örneğin 3 adet alacaksınız. Her birini farklı model seçeceğiniz gibi hepsini aynı çeşit olarak da seçebilirsiniz. Yani 3 adet almak istediniz. Dilerseniz hepsini no:1 seçebileceğiniz gibi, dilerseniz de 1 adet no:1, 1 adet no3, 1 adet no 4 ürünü seçebilirsiniz. Bu sizin seçiminize ve zevkinize kalmıştır. Hangi modelleri seçerseniz siparişiniz ona göre sizlere kargolanacaktır. Daha detaylı bilgi için dilerseniz ana sayfayı ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfamızda sizlere magnetic lash modelleri, magnetic lash çeşitleri, magnetic lash tasarımları, magnetic lash tipleri hangileridir. Özelikleri nelerdir ile ilgili kısaca bilgi verdik. Seçiminizi yaptıysanız hemen sipariş verebilirsiniz.


Manyetik kirpik, mıknatıslı kirpik, magnetic lash nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı, nerede satılır, satış yeri, orjinal, kullananlar, kullanımı, temizliği, satın al, sipariş ver hepsi magnetic lash Türkiye'de.